Korzystamy z cookies, więcej informacji »
sprzedaz@e-cad.pl
Imię i nazwisko
sprzedaz@e-cad.pl
Rok urodzenia
1977
Płeć
Mężczyzna
Miasto
www.e-cad.pl
Kraj
Polska
Kim jesteśmy?
Jesteśmy producentem oprogramowania e-CAD i firmą programistyczną, która oferuje kompleksowe usługi programistyczne na platformę AutoCAD® i ZwCAD®. Zajmujemy się tworzeniem nakładek na systemy CAD.

Jakie mamy doświadczenie?
Od 2000 roku zajmujemy się tworzeniem branżowych nakładek CAD różnego typu i przeznaczenia. W swojej pracy łączymy wieloletnie doświadczenie zawodowe i pasję. Wszystko to doskonale przekłada się na wysoką jakość tworzonych aplikacji i nakładek CAD pisanych na zamówienie. Dowodem tego jest wielu zadowolonych Klientów.

Kim są nasi Klienci?
Naszymi Klientami są ludzie i firmy z różnych branży. Swoimi umiejętnościami programistycznymi wspieramy zarówno pojedynczych projektantów oraz małe, średnie i duże firmy, dla których tworzymy bardziej skomplikowane i zaawansowane aplikacje, często zintegrowane i osadzone w strukturach ich przedsiębiorstw.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego Sklepu e-CAD i naszej strony internetowej: www.e-cad.pl
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.