SOLIDEXPERT Polska
Technolog CNC
Miejsce pracy: Dąbrówki
Region: podkarpackie

Chcesz zdobyć dalsze doświadczanie i nadal się rozwijać, a CNC Twoj "konik"? Nie zastanawiaj się długo tylko APLIKUJ!

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem SOLIDWORKS, CAMWorks i Microsoft działającym na rynku od 2002 roku. SOLIDEXPERT to 5 oddziałów zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Białymstoku i Rzeszowie, 5 Centrów Szkoleniowych, 1 oddział produkcyjny CNC, ponad 18 autorskich rozwiązań, bogate portfolio Klientów, setki zrealizowanych projektów, szkoleń i wdrożeń, tysiące sprzedanych licencji i ponad 100 specjalistów. Cenimy w pracy wzajemną pomoc i życzliwość otrzymywaną od kolegów i koleżanek!

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • kompleksowe przygotowanie procesu obróbki skrawaniem (dokumentacja, narzędzia, program CNC)
  • ustawienie, przygotowanie maszyn i urządzeń do wykonywania zadań produkcyjnych
  • wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu
  • nadzór nad dokumentacją techniczną i stanowiskową CNC
  • praca w oprogramowaniu CAD/CAM (SOLIDWORKS/CAMWorks/Eureka)
  • kontakt z klientem, wsparcie techniczne w procesie kalkulacji ofert
  • analiza problemów produkcyjnych i propozycje nowych rozwiązań

Co najbardziej docenimy:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość procesów produkcyjnych
  • praktyczne umiejętności programowania maszyn CNC w systemie Heidenhain, FANUC
  • bardzo dobrą znajomość rysunku technicznego
  • znajomość środowiska CAD/CAM, szczególnie SOLIDWORKS
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne
  • terminowe oraz sumienne wykonywanie zadań
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego na życie, do prywatnej opieki medycznej oraz do karty benefit)
  • Przejrzysty system premiowy
  • Ciekawą prace w koleżeńskim zespole:)