SOLIDEXPERT Polska
Inżynier Automatyk-Robotyk
Miejsce pracy: Dąbrówki
Region: podkarpackie

Chcesz zdobyć dalsze doświadczanie, a projektowanie to Twoj "konik"? Nie zastanawiaj się długo tylko APLIKUJ!

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem SOLIDWORKS, CAMWorks i Microsoft działającym na rynku od 2002 roku. SOLIDEXPERT to 5 oddziałów zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Białymstoku i Rzeszowie, 5 Centrów Szkoleniowych, 1 oddział produkcyjny CNC, ponad 18 autorskich rozwiązań, bogate portfolio Klientów, setki zrealizowanych projektów, szkoleń i wdrożeń, tysiące sprzedanych licencji i ponad 100 specjalistów. Cenimy w pracy wzajemną pomoc i życzliwość otrzymywaną od kolegów i koleżanek!

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowany kierunek: Automatyka i Robotyka lub pokrewne
  • Doświadczenie w zakresie programowania robotów przemysłowych FANUC
  • Doświadczenie w zakresie programowania sterowników PLC (Siemens, Mitsubishi, Allen Bradley)
  • Znajomość dokumentacji technicznej w szczególności schematów elektrycznych
  • Praktyczną wiedzę z zakresu automatyki przemysłowej
  • Dobrą organizację czasu pracy, sumienność i systematyczność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Projektowanie oraz budowa zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych, paletyzacyjnych, frezujących oraz obsługujących maszyny CNC
  • Programowanie robotów przemysłowych FANUC, sterowników PLC oraz paneli operatorskich
  • Programowanie offline oraz symulacja stanowisk zrobotyzowanych w środowisku Roboguide/Eureka ROBOT
  • Prowadzenie wdrożeń i instalacji robotów w siedzibie klienta
  • Wsparcie techniczne i serwisowe klientów
  • Budowa zespołu wdrożeniowego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy (wydajny laptop, telefon etc.)
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego
  • na życie, karty Multisport
  • Przejrzysty system premiowy
  • I najważniejsze: szacunek do Twojej pracy, rzetelność i szczerość. Chcemy, żebyś razem z nami stworzył ZESPÓŁ i na długo w nim pozostał!

Czekamy na Ciebie!