SOLIDEXPERT
Technolog CNC
Miejsce pracy: Dąbrówki
Region: podkarpackie

Naszym mottem firmowym jest bycie technicznie najlepszym. Od początku działalności naszej firmy dokładamy wszelkich starań, by na pierwszym miejscu była doskonała znajomość oferowanych rozwiązań. Dlatego zdecydowana większość naszego zespołu to inżynierowie, specjaliści w swojej branży. Spełnienie oczekiwań klienta i dostarczanie zaawansowanych rozwiązań CAD/CAM/PDM/ERP – te kluczowe słowa to nasza misja. Realizujemy je na każdym etapie rozmów z naszymi klientami od pierwszych kontaktów po długoletnią współpracę. Współpracujemy z ponad 2500 przedsiębiorstwami w całej Polsce, uczelniami i placówkami naukowymi, dzięki czemu dysponujemy odpowiednim doświadczeniem, które pozwala wspierać działy rozwoju, konstrukcyjne i technologiczne.

Zadania:

kompleksowe przygotowanie procesu obróbki skrawaniem (dokumentacja, narzędzia, program CNC)
ustawienie, przygotowanie maszyn i urządzeń do wykonywania zadań produkcyjnych
wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu
nadzór nad dokumentacją techniczną i stanowiskową CNC
praca w oprogramowaniu CAD/CAM (SOLIDWORKS/CAMWorks/Eureka)
kontakt z klientem, wsparcie techniczne w procesie kalkulacji ofert
analiza problemów produkcyjnych i propozycje nowych rozwiązań

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość procesów produkcyjnych
  • praktyczne umiejętności programowania maszyn CNC w systemie Heidenhain, FANUC
  • bardzo dobrą znajomość rysunku technicznego
  • znajomość środowiska CAD/CAM, szczególnie SOLIDWORKS
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne
  • terminowe oraz sumienne wykonywanie zadań
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia produktowe i wdrożenie na stanowisku pracy
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego na życie, do prywatnej opieki medycznej oraz do karty benefit)
  • Opłacany przez pracodawcę kurs języka angielskiego i niemieckiego
  • Przejrzysty system premiowy
  • Ciekawa pracę , moc nowych wyzwań i możliwość rozwoju