Ecojob
Tokarz CNC
Miejsce pracy: rózne
Region: Francja

Agencja pracy tymczasowej Ecojob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Poszukujemy osób od zaraz na stanowisko:

Tokarz CNC we Francji

Zakres obowiązków:

  • Praca z materiałami: stal, aluminium, inox, tytan, czasem plastik, materiały kompozytowe.
  • Praca z tokarką, tokarką frezarką ( 2,3,4,osie)
  • Obsługa różnych maszyn na terenie zakładu
  • Obsługa maszyn tradycyjnych jak i sterowanych numerycznie
  • Nadzorowanie produkcji elementów zgodnie z rysunkiem oraz normami bezpieczeństwa.

Wymagania:

· Doświadczenie w pracy na stanowisku

· Własne auto na wyjazd

Oferujemy:

· Wynagrodzenie 15,13 Euro

· nadgodziny dodatkowo płatne od 36h + 25%, od 44h +50%,

· zwrot za ubranie robocze (odzież letnia 180zł, odzież zimowa 220zł)

· zwrot za dojazd do Francji (tzw. Kilometrówka + opłata za autostrady) lub zakup biletu na autokar

· bezpłatne zakwaterowanie przy miejscu pracy (pobierana zwrotna kaucja o wysokości 500zł w 2 ratach)

· polską umowę o pracę na czas określony (pierwsza umowa na 1 miesiąc, następnie przedłużenie)

· składki zdrowotne odprowadzone w Polsce od średniej krajowej, natomiast podatek we Francji

· opieka polskiego koordynatora.

· wyplata 10tego każdego kolejnego miesiąca wypłacana w euro

· zwrot za badania lekarskie

Prosimy o wysłanie CV na adres patrycja.sochacka@ecojob.pl tel. 785 058 767

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.