NESDESIGN
Konstruktor oprzyrządowania
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Firma NESDESIGN Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem oraz dostawą oprzyrządowania produkcyjnego dla klientów z branży automotive oraz lotniczej
Specjalizujemy się w projektowaniu:

  • sprawdzianów kontrolno-pomiarowych,
  • przyrządów spawalniczych,
  • przyrządów testowych,
  • uchwytów technologicznych,
  • chwytaków do robotów przemysłowych,

W związku z rozwojem, do biura w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko konstruktor CAD oprzyrządowania.

Opis stanowiska:

  • konstrukcja oprzyrządowania  w CAD Siemens NX (sprawdziany produkcyjne, chwytaki, narzędzia)
  • opracowywanie dokumentacji 2d, BOM, instrukcji obsługi i konserwacji, planów pomiarowych itp.
  • tworzenie koncepcji i nowych rozwiązań w obrębie projektu,
  • sprawdzanie zgodności projektu z wymaganiami klienta oraz dyrektywy maszynowej
  • przeprowadzanie prostych obliczeń wytrzymałościowych na potrzeby projektu
  • wsparcie w procesie ofertowania
  • wsparcie w pomiarach 3D

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika, budowa maszyn albo kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu  oprzyrządowania technologicznego
  • znajomość oprogramowania CAD siemens NX ( CATIA V5 mile widzana)
  • znajomość procesów wytwarzania( obróbka skrawaniem, spawanie, zgrzewanie itp.)
  • umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji rysunkowej
  • bardzo dobra znajomość GD&T
  • znajomość zagadnień pneumatyki przemysłowej oraz hydrauliki siłowej
  • podstawowa wiedza z zakresu metrologii, w tym obsługi współrzednościowych maszyn pomiarowych lub/i ramion( mile widziana znajomość Polyworks, PC-DMIS)
  • znajomość języka angielskiego ( mile widziany niemiecki)
  • wiedza na temat skanowania 3D

Jeżeli jesteś osobą, która lubi to co robi, jest rzetelna i chciałaby dołączyć do nas aby wspólnie tworzyć zgrany zespół, zapraszamy do kontaktu.
Wynagrodzenie ustalane będzie indywidualnie.
Prosimy o zawarcie informacji  dodatkowej o oczekiwanej wysokości wynagrodzenia.

Praca w biurze w Krakowie, możliwa częściowa praca zdalna lub w niestandardowych godzinach .
Umowa o pracę lub kontrakt B2B

Prosimy o zawarcie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NESDESIGN Spółka z o.o. ul. Opatkowicka 10c, 30-499 Kraków, moich danych osobowych zawartych w przekazywanym przeze mnie CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu uwzględnienia mojej kandydatury w procesie rekrutacji na podane stanowisko. Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia

“Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazywanym przeze mnie CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu uwzględnienia mojej kandydatury w przyszłych procesach rekrutacji prowadzanych przez tę spółkę.”

Klauzula informacyjna dla kandydatów NESDESIGN Sp. z o.o.
Na podstawie art. 13 ust. 1-2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 2016, Nr 119) – w dalszej części: RODO – informujemy, że: Administratorem Państwa danych osobowych jest NESDESIGN Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, adres: Opatkowicka 10c, 30-499 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS 0000786593. Administrator nie ustanowił Inspektora Ochrony Danych. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych i w celu realizacji Państwa praw wskazujemy dane kontaktowe: biuro@nesdesign.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej.