Metpol
Kierownik Produkcji
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Firma Metpol jest jednym z głównych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów takich jak: panele ogrodzeniowe, bramy, słupki, furtki, nowoczesne ogrodzenia palisadowe.

Oferujemy:

  • ciekawą pełną wyzwań pracę w średniej wielkości firmie o wieloletnim doświadczeniu oraz dobrej renomie w branży ogrodzeń i bram
  • odpowiedzialne zadania i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • przyjazną kulturę organizacyjną
  • zatrudnienie na Umowę o Pracę po dwumiesięcznym okresie próbnym
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji i wiedzy z zakresu lakiernictwa przemysłowego, technologii obróbki metalu

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika produkcji lakierni proszkowej
  • bardzo dobra znajomość technologii lakierowania proszkowego i nowoczesnych metod przygotowania powierzchni detali przeznaczonych do malowania
  • mile widziana podstawowa znajomość technologii obróbki metali, ślusarstwa, techniki zgrzewalnictwa
  • znajomość zasad dokumentacji produkcyjnej i gospodarki magazynowej
  • doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem ludzi
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność koordynowania pracy różnych działów produkcji
  • sumienność, dokładność i systematyczność
  • umiejętność planowania
  • operatywność i sprawność działania,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, ustalania priorytetów w zmiennych warunkach
  • zdolność przyswajania wiedzy technicznej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • podstawowa znajomość MS Office

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad produkcją obejmującą następujące działy: lakiernia proszkowa, produkcja paneli zgrzewanych, siatek, bram, furtek, ogrodzeń palisadowych
  • koordynowanie realizacji zamówień otrzymanych od działu handlowego, bieżąca kontrola i podnoszenie produktywności podległych pracowników
  • monitorowanie ustalonych terminów wykonania i wysyłki towarów
  • zarządzanie podległymi pracownikami, organizacja i nadzór pracy, motywowanie do efektywnej pracy
  • bieżąca kontrola wydajności produkcji i terminowości wykonywania zleceń przez poszczególne działy
  • monitorowanie przestrzegania technologii związanych z lakierowaniem proszkowym
  • przekazywanie do działu handlowego informacji na temat możliwości produkcyjnych, terminowych, stanu realizacji poszczególnych zleceń
  • ścisła współpraca i dobra komunikacja z działem handlowym
  • utrzymywanie w dobrym stanie technicznym linii i urządzeń produkcyjnych, egzekwowanie od pracowników właściwej ich eksploatacji i okresowych czynności przeglądowych/naprawczych
  • przestrzeganie odpowiedniego pakowania oraz znakowania towarów na każdym etapie produkcji
  • nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem i towarem w magazynie
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i P.POZ.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.