KRYSTIAN PPH KRYSTIAN KLEMENTOWICZ
Konstruktor
Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie

KRYSTIAN PPH od ponad 30 lat jest ekspertem w branży przetwórstwa papieru – projektujemy i produkujemy uznane na rynku międzynarodowym maszyny dla przemysłu papierniczego.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Zakres obowiązków:

- konstruowanie nowych elementów maszyn oraz wprowadzanie zmian w już istniejących,

- przygotowanie dokumentacji koncepcyjnej oraz wykonawczej,

- tworzenie dokumentacji DTR dla produkowanych urządzeń,

- tworzenie zestawień BOM oraz współpraca z działem logistyki i magazynu,

- wsparcie techniczne działu handlowego, technologicznego oraz serwisu.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne),

- dobra znajomość zasad tworzenia rysunku technicznego,

- umiejętność modelowania 3D w oparciu o nowoczesne narzędzia inżynierskie (preferowane oprogramowanie: Autodesk Inventor),

- umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych,

- odpowiedzialność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- umiejętność pracy w zespole,

- min. 1 rok doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres praca@krystian.us wraz z załączoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KRYSTIAN PPH
w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”