Regalux
Asystent konstruktora - płatny staż
Miejsce pracy: Chojnice
Region: pomorskie
Praca: zlecenie

Firma Regalux działa w rozwijającej się w zawrotnym tempie branży logistyki magazynowej. Dostarczamy rynkowi zabudowę magazynową odpowiadającą najwyższym standardom i nowatorskie rozwiązania automatyki magazynowej pod marką A1 Sorter. Proponujemy jakże istotne dziś usługi kompleksowej optymalizacji powierzchni magazynowych, a także fachową i wszechstronną pomoc serwisową. Dlatego też praca u nas oznacza niemal wyłącznie zaangażowanie w projekty duże, nowoczesne i kształtujące przyszłość branży. Przekraczamy śmiało granice rodzimego rynku, żeby bez żadnych kompleksów wykorzystać europejskie możliwości.

Dołącz do naszego grona, razem sprostamy wszelkim wymaganiom rozpędzonego rynku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT KONSTRUKTORA - STAŻ

Miejsce pracy: Topole/Chojnice

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie modeli oraz rysunków urządzeń automatyki magazynowej,
  • przygotowywanie listy materiałowej w oprogramowaniu ERP,
  • bieżące wsparcie działku projektowego

Wymagania:

  • status studenta (warunek konieczny) - preferowana inżynieria mechaniczna, budowa maszyn,
  • dobra znajomość Solidworks,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania,
  • umiejętność pracy zespołowej,

Oferujemy:

  • płatny staż na okres wakacyjny (lipiec - wrzesień) z opcją przedłużenia współpracy po zakończeniu stażu,
  • wynagrodzenie: 3 000 zł netto/miesiąc
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • udział przy realizacji międzynarodowych projektów,
  • pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze,
  • dla osób spoza Chojnic zapewniamy w pełni wyposażone mieszkanie (nie ma opcji pracy zdalnej)

Poniżej link do naszych realizacjia:

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez REGALUX Krzysztof Sutowski z siedzibą w Topole 40, 89-600 Chojnice, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych, w szczególności z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i obejmuje przetwarzanie moich danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez REGALUX Krzysztof Sutowski z siedzibą w Topole 40, 89-600 Chojnice.”