WorkPol
Operator maszyn wtryskowych
Miejsce pracy: Nowa Tomyśl
Region: wielkopolskie

Szukasz pracy? Masz doświadczenie w pracach produkcyjnych i chcesz się rozwijać? Nie masz doświadczenia i szukasz miejsca gdzie mógłbyś je zdobyć?

Zapraszamy do Workpol Polska Sp. z o.o. – jesteśmy rynkowym liderem w dostarczaniu polskiego personelu pracowniczego na terenie całego kraju.

Workpol Polska Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej działającej i przodującej w branży HR od 12 lat.

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23598

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn Wtryskowych

Obowiązki:

  • Nadzorowanie pracy maszyn (wtryskarki).
  • Przygotowanie wtryskarki do pracy.
  • Prawidłowe ustawienie oraz optymalizacja parametrów.
  • Zapewnienie realizacji dziennej produkcji.
  • Zapewnienie jakości produkowanych wyrobów.
  • Montaż, demontaż form wtryskowych na wtryskarkach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do podjęcia pracy od marca 2021.
  • Dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany od poniedziałku do piątku, bądź w systemie 4-brygadowym.
  • Doświadczenia w obsłudze maszyn wtryskowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową (3-miesięczny okres próbny), następnie możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę.
  • Transport pracowniczy z miejscowości Wolsztyn, Zbąszyń, Grodzisk Wlkp., Opalenica, Lwówek i Zbąszynek (oraz miejscowości na trasie).
  • Wynagrodzenie miesięczne: 3800 – 4700zł brutto (w zależności od doświadczenia).
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Stałą opiekę koordynatora.

Zainteresowała Cię oferta? Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do aplikacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Workpol Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”