KSK Developments
Starszy Inżynier Elektronik
Miejsce pracy: zdalna
Region: śląskie

KSK Developments - jesteśmy załogą inżynierów elektroniki i informatyki zafascynowanych ideą Internetu Rzeczy oraz Smart City.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Senior Electronics Engineer

Wymagania:

Co najmniej 5 lat doświadczenia w projektowaniu elementów elektronicznych

umiejętności w zakresie oprogramowania

Dobra znajomość projektowania analogowego i Digital Design

Umiejętność obsługi programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint i Outlook

Doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Doskonałe umiejętności prezentacji

Obowiązki:

Praca nad projektowaniem sprzętu elektronicznego

Zaangażowanie w nowe zadania projektowe, a także wsparcie dla istniejącej produkcji i innych obszarów firmy

Odpowiedzialność za zgodność projektów ze specyfikacją

Wykonywanie szczegółowych projektów obwodu elektronicznego, w tym symulację i testy weryfikacyjne nowego projektu

Wykonywanie projektów PCB za pomocą oprogramowania Altium Designer

Przygotowanie i przedstawianie projektów elektronicznych innym członkom zespołu projektowego

Dokumentacja prac projektowych i przygotowanie raportów

Sprawdzanie i zatwierdzanie projektów i rysunków inżynierów elektroników

Uczestnictwo w wymaganych szkoleniach, rozwijanie umiejętności i zdobywanie nowej wiedzy, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami.

Oferujemy:

pracę w młodym, ambitnym i zgranym zespole

udział w ciekawych projektach

rozwój i szkolenia

elastyczny czas pracy

jasne zasady awansu

umowę o pracę

CV ze zdjęciem i krótki list motywacyjny prosimy wysłać za pośrednictwem naszej strony http://www.ksk-dev.com/ - zakładka KARIERA.