AX Automotive Experience Sp. z o.o.
Konstruktor Catia V5 / NX
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Region: śląskie

AX AUTOMOTIVE EXPERIENCE to firma, którą tworzy interdyscyplinarny zespół ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Rozglądamy się za kreatywnymi inżynierami (kierunek: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne), którzy na myśl o wielkich wyzwaniach drżą raczej z ekscytacji niż ze strachu. Mile widziane umiejętności posługiwania się programami CAD oraz doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora.

Zakres obowiązków:

Projektowanie elementów z tworzyw sztucznych, elementów giętych i tłoczonych. Praca przy projektach dla czołowych europejskich producentów pojazdów.

Wymagania:

1. Wykształcenie techniczne, preferowana Mechanika/Budowa Maszyn,
2. Znajomość środowiska Catia V5 lub NX,
3. Wiedza na temat technik wytwarzania elementów z tworzyw sztucznych, elementy wytwarzane technologią gięcia lub obróbki skrawaniem.
4. Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Gwarantujemy:

1. odpowiednio rozprężoną atmosferę pracy,
2. współtworzenie projektów dla największych światowych marek,
3. możliwość uczenia się od doświadczonych specjalistów,
4. szansę na wcielenie w życie autorskich pomysłów