CADM Automotive Sp. z o.o.
Analityk-Konsultant CAE/Crash, Gliwice / Praca zdalna
Miejsce pracy: Gliwice
Region: śląskie

CADM Automotive świadczy usługi projektowe dla przemysłu motoryzacyjnego. Naszym bezpośrednim klientem jest nie tylko VW AG, ale również wielu system dostawców zlokalizowanych w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Czechy, Polska. Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma CADM Automotive poszukuje osoby na stanowisko:

Analityk-Konsultant CAE/Crash
Location: Sanok

Opis stanowiska:

  • Budowa zaawansowanych modeli CAE na podstawie modeli CAD oraz wymagań klienta
  • Wykonywanie symulacji statycznych, dynamicznych, zmęczeniowych, szybkozmiennych - Crash
  • Analizowanie, interpretowanie danych oraz przygotowywanie raportów
  • Tworzenie, ciągłe doskonalenie metod oraz procesów CAE
  • Bezpośrednia współpraca z producentami badanych konstrukcji w kraju i za granicą
  • Współpraca z zespołem handlowym
  • Prowadzenie prezentacji oraz szkoleń w obsłudze programów do symulacji Crash
  • Ciągłe doskonalenie zawodowe oraz pomoc innym w podnoszeniu kwalifikacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki Mechanika, Fizyka lub pokrewne
  • 2 lata doświadczenia zawodowego z wykorzystaniem systemów do symulacji CAE/Crash
  • Znajomość programów CAE/Crash, pożądane programy z grupy HyperWorks, LS-Dyna, PamCrash, OASYS, ANSA, Nastran
  • Znajomość norm prawnych oraz standardów (FMVSS,ECE,ENCAP,ONZ etc.) - będzie atutem
  • Zdolności programistyczne (tworzenie skryptów, workflow etc.) - mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Wysoka motywacja do pracy (to-do attitude), odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole interdyscyplinarnym
  • Staranność, dokładność, umiejętność analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  • Komunikatywność, otwartość na ludzi i nowe wyzwania
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem wysokiej klasy narzędzi/software-u
  • Pracę zespole inżynierów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet socjalny (pakiet medyczny, karta Multi Sport itp.)
  • Możliwość rozwoju zawodowego / szkolenia
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Możliwość pracy zdalnej