CADM Automotive Sp. z o.o.
Analityk CAE, Sanok
Miejsce pracy: Sanok
Region: podkarpackie

CADM Automotive świadczy usługi projektowe dla przemysłu motoryzacyjnego. Naszym bezpośrednim klientem jest nie tylko VW AG, ale również wielu system dostawców zlokalizowanych w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Czechy, Polska. Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma CADM Automotive poszukuje osoby na stanowisko Analityk CAE.

Analityk CAE
Location: Sanok

Zakres obowiązków:

  • Budowa i modyfikacja modeli numerycznych MES w programie Altair HyperMesh
  • Wykonywanie obliczeń numerycznych MES liniowo-statycznych i nieliniowych (statycznych i dynamicznych)
  • Tworzenie raportów z obliczeń numerycznych MES

Wymagania:

  • Doświadczenie w obliczeniach numerycznych MES liniowo-statycznych
  • Mile widziane doświadczenie w obliczeniach numerycznych MES nieliniowych statycznych i nieliniowych dynamicznych
  • Znajomość obsługi środowiska do budowy model numerycznych MES Altair HyperMesh (lub innego)
  • Komunikatywna (w mowie i piśmie) znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • Samodzielność, cierpliwość, odpowiedzialność, rzetelność

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem wysokiej klasy narzędzi/software-u
  • Pracę zespole inżynierów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet socjalny (pakiet medyczny, karta MultiSport itp.)
  • Możliwość rozwoju zawodowego / szkolenia
  • Pracę w przyjaznym zespole