CadXpert
Specjalista ds. Sprzedaży – drukarki 3D
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Praca: etat

Miejsce pracy: Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: specjalista ds. sprzedaży drukarek 3D

Główne zadania na stanowisku:

· Planowanie i odbywanie wizyt handlowych u potencjalnych klientów (cała Polska) w celu poznania ich potrzeb, prezentacje drukarek 3D

· Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi, pozyskiwanie nowych klientów

· Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych

· Realizacja celów sprzedażowych

· Prezentowanie firmy na targach branżowych

· Systematyczne raportowanie swojej pracy

Czego oczekujemy od kandydatów:

· Umiejętności prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych

· Mile widziane doświadczenie w branży

· Prawo jazdy kat. B

· Komunikatywności, samodzielności, dyspozycyjności, uprzejmości, profesjonalizmu w działaniu

· Mile widziana znajomość języka angielskiego

· Gotowości do wyjazdów służbowych

Co oferujemy naszym pracownikom:

· Stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym) na podstawie umowy o pracę lub B2B

· Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

· Szkolenia podnoszące Twoje umiejętności

· Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

· Pracę w nowoczesnej i rozwijającej się branży

· Narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych

· System benefitów pozapłacowych: system prywatnej opieki zdrowotnej i kartę MuliSport

· Prace w młodym zespole i pozytywną atmosferę

Prosimy o przesłanie CV na adres: info@druk3d.cx wraz z zawartą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.