ECOJOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Spawacz aluminium
Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Kraj: Polska Region / województwo: wielkopolskie Miejsce pracy / miejscowość: Poznań

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Oferujemy:

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe podstawowe: 12,89 € brutto + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową-                                                        pełna stawka z dodatkami: 15,60 euro brutto,
  • dodatek żywieniowy: 4,08 € netto za każdy przepracowany dzień,
  • dodatek za przejazdy do pracy - za dzień pracujący: 1,50 € netto.
  • możliwość nadgodzin:
  • - od 36 godziny w tygodniu :  + 25 %
  • - od 44 godziny w tygodniu:   + 50 %
  • klient zapewnia od 39-42 godzin  pracy w tygodniu,
  • zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,
  • wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca,
  • opiekę polskiego koordynatora  podczas trwania całego kontraktu,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • pokrywamy koszty badań lekarskich,
  • dodatek amortyzacyjny za użytkowanie własnego auta – jeśli dotyczy,
  • pokrywamy koszty przejazdu: Francja – Polska – Francja,
  • Pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy

Zadania:

Spawacz aluminium metodą MIG 131

Miejsce pracy: departament 44 - piękny Francji – Bretania!

Zakres obowiązków:

  • spawanie aluminium metodą MIG 131,
  • spawanie rur o grubości 2-10 mm oraz profili alu.

Wymagania:

ZAPEWNIAMY:

  • zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem.
  • możliwość długoterminowej współpracy,
  • wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • opiekę Działu Logistyki przez cały czas trwania kontraktu

Minimalne wykształcenie: 1 Minimalne doświadczenie: 5 Typ umowy: Umowa o pracę Ilość wakatów: 6 Link do aplikowania: https://r.ecojob.net.pl/frontend/web/candidate/apply?announcement=_TCXUdGX&utm_source=Ecojob&utm_medium=cad.pl&utm_campaign=Specjalista%20ds.%20Sprzeda%C5%BCy%20i%20Rozwoju%20Szkole%C5%84