Pran sp. z o.o.
Operator giętarki CNC
Miejsce pracy: Hengelo
Region: Holandia
Praca: etat
PRAN nr cert.1223.
Dla naszego holenderskiego klienta, szukamy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Hengelo, Holandia
Obowiązki:
- obsługa i programowanie giętarek CNC- Safan z oprogramowaniem Delem
- praca na podstawie rysunku technicznego
- pomiar i sprawdzanie jakości wykonanych detali
Oferujemy:
- wynagrodzenie- ok. 500 euro net/40h - po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia- w zależności od doświadczenia
- możliwość pracy w nadgodzinach
- cotygodniowe wypłaty
- pojedyncze pokoje
- pracę na długo
Wymagania:
- doświadczenie jako operator giętarki CNC
- min. komunikatywna znajomość j. angielskiego
- prawo jazdy i mile widziany własny samochód
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem Operator giętarki Hengelo
Prosimy o zamieszczenie w CV poniższych informacji:
1) imię (imiona) i nazwisko;
2) data urodzenia;
3) dane kontaktowe;
4) wykształcenie;
5) kwalifikacje zawodowe;
6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia
Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.