Arche Consulting
Inżynier Programista CNC
Miejsce pracy: Zimna Wódka
Region: opolskie
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży automotive - poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Programisty CNC:

Obowiązki:
  • nadzór nad przygotowaniem maszyn CNC oraz nad przygotowywaniem odpowiednich narzędzi do danego procesu (szlifowania, toczenia, frezowania, hartowania, walcowania),
  • programowanie maszyn CNC - Siemens 8400 DSL, Bosch-Rexroth MTX,
  • nadzór nad procesem wdrażania nowych produktów oraz zmian w już istniejących procesach technologicznych,
  • współpraca z operatorami oraz z innymi działami, m.in. z Działem Jakości, Działem R&D,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • wiedza techniczna z zakresu obróbki skrawaniem,
  • znajomość narzędzi służących do obróbki skrawaniem,
  • umiejętność programowania maszyn CNC,
  • znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie,
  • umiejętność analizy problemów, szybkiego ich rozwiązywania.

Nasz Klient oferuje:

  • udział w projekcie greenfield,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami z branży,
  • dofinansowanie do dojazdów,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.
Link do aplikowania: https://www.arche-consulting.pl/main/aplikacja/7887