R&D Center Inventor
Konstruktor
Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie

R&D Centre INVENTOR Sp. z o. o. w Lublinie jest Spółką wchodzącą w skład GRUPY SIPMA, którą tworzą przedsiębiorstwa związane z produkcją i sprzedażą maszyn rolniczych i ogrodniczych (m.in. SIPMA S.A. w Lublinie). Głównym celem funkcjonowania R&D Centre INVENTOR Sp. z o. o. jest działalność badawczo – rozwojowa w zakresie inżynierii konstrukcyjno - technologicznej.

Poszukujemy pracowników chcących pracować zgodnie z naszymi wartościami, wśród których najbardziej cenimy Innowacyjność, Twórczość, Zaangażowanie i Entuzjazm w realizacji zadań.

Zadania

  • organizacja prac projektowych

  • projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych wyrobów, modyfikacja istniejących wyrobów, opracowywanie nowych rozwiązań

  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej 3D, rysunków wykonawczych i złożeniowych 2D w programie Solid Edge

  • opracowanie i uaktualnianie dokumentacji techniczno-ruchowej wyrobów

  • nadzór nad prowadzonym projektem w całym etapie realizacji

  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi spółki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn lub kierunek pokrewny)

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność projektowania konstrukcji spawanych

  • podstawowa wiedza z zakresu materiałoznawstwa

  • znajomość zagadnień z zakresu budowy maszyn rolniczych

  • biegła znajomość programów CAD 3D, preferowany Solid Edge

  • znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów i konstrukcji

  • umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej

  • umiejętność tworzenia i modyfikacji dokumentacji technicznej

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość zagadnień z zakresu sterowań i hydrauliki siłowej

  • wiedza z zakresu statyki i dynamiki

  • umiejętność analizowania wymagań technicznych

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie

  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia

  • dyspozycyjność

  • odpowiedzialność

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • ciekawą pracę w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska

  • prywatną opiekę medyczną

  • system świadczeń socjalnych

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej www.sipma.pl do dnia 31 lipca 2019 roku.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.