IRKL
Konstruktor narzędzi - tłoczników
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Firma z ponad 50 letnim doświadczeniem w branży tłoczniowej, zatrudniająca ponad 180 pracowników, działająca na rynku krajowym oraz zagranicznym, poszukuje :

KONSTRUKTORA NARZĘDZI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- prowadzenie dokumentacji technicznej, opracowywanie dokumentacji technicznej,
- tworzenie specyfikacji nowych narzędzi,
- tworzenie  rysunków technicznych narzędzi,  projektowanie narzędzi do obróbki plastycznej na zimno,
- udział w uzgodnieniach technicznych z klientami, udział we wdrożeniach i uruchomieniach narzędzi.

WYMAGANIA:

-wykształcenie wyższe techniczne,
-doświadczenie w konstrukcji tłoczników, znajomość procesów obróbki plastycznej na zimno,
-znajomość rysunku technicznego,
-praktyczna znajomość oprogramowania 3D, znajomość oprogramowania Solid Edge,
-znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

-  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
-atrakcje wynagrodzenie-podstawa+premia kwartalna,
-benefity pozapłacowe - pakiety sportowe, pakiety medyczne,
-szkolenia zawodowe.

Zainteresowany? Wyślij swoje CV na adres cv@irkl.pl z dopiskiem

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:
-wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
-Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
-w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod)
-Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa

-szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.