AX Automotive Experience Sp. z o.o.
Konstruktor CATIA V5/Simens NX
Miejsce pracy: Bielsko-biała
Region: śląskie
Praca: etat

Opis stanowiska:

Poszukujemy konstruktorów do pracy w branży automotive w środowisku Catia V5/Simens NX

Zakres obowiązków:

- konstruowanie w systemie CAD (Catia V5/Simens NX) części i podzespołów nadwozi pojazdów, elementów wnętrza, elementów wyposażenia zewnętrznego, karoserii i/lub narzędzi produkcyjnych zgodne z zasadami technologii,

- wykonywanie dokumentacji 3D i rysunków 2D, zgodnie z założeniami danego projektu,

- terminowa realizacja prac na poziomie jakościowym, zgodnym z oczekiwaniami i żądaniami klientów.

Wymagania:

- wykształcenie techniczne, preferowana Mechanika/Budowa Maszyn
- minimum dobra znajomość środowiska Catia V5, preferowane doświadczenie w module GSD.

- wiedza z zakresu technik wytwarzania (tworzywa sztuczne, tłoczenie, obróbka skrawaniem, gięcie)

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

- szkolenia wdrożeniowe CAD CATIA v5,

- udział w projektach dla czołowych europejskich producentów pojazdów,

- podniesienie kwalifikacji z wielu dziedzin powiązanych z branżą motoryzacyjną,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"