CGO SP. Z O.O.
Technolog - programista
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Region: mazowieckie
Praca: zlecenie

Firma CGO Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji komponentów mechanicznych dla rynku kolejowego oraz energetyki.

Poszukujemy do naszego zespołu młodych, ambitnych osób chcących poszerzyć swoją wiedzę oraz doświadczenie w zagadnieniach obróbki metali: toczenia, frezowanie, cięcia oraz gięcia blach.

Zakres obowiązków:

-przygotowywanie dokumentacji technicznej dla produkcji

-tworzenie programów na maszyny CNC

-Określenie specyfikacji materiałów, potrzebnych narzędzi, wymagań sprzętowych i etapów prac;

-Tworzenie harmonogramów prac;

-Tworzenie technologii i dokumentacji oraz administrowanie dokumentacją techniczną przy użyciu programu magazynowego;

-Nadzór nad realizacją zleceń

Wymagania:

  • Znajomość programów typu AutoCad
  • Status studenta
  • Preferowany kierunek studiów: Budowa Maszyn, Inżynieria Produkcji;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Optymistyczne podejście do pracy;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;

Oferujemy:

-praca w młodym zespole

-Miejsce: Chrzanów Mały – okolice Grodzisk Maz. Blisko autostrady A2

-Możliwość zatrudnienia w rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV wraz z listem motywacyjnym. Wpisując w tytule wiadomości nazwę stanowiska: "Praca technolog"

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.