EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.
Sekretarka / Asystentka / Asystent
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Praca: etat

Oddział: Warszawa

W prawie każdym samochodzie znajduje się cząstka EDAG-a. Jesteśmy specjalistami w rozwoju kompletnych pojazdów oraz optymalizacji procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 9 tysiącami pracowników w 60 oddziałach w 19 państwach oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów.

Zadania:

  • bieżąca obsługa recepcji / przekazywanie połączeń / aktualizacja list telefonicznych
  • prowadzenie rejestru korespondencji wychodzącej i przychodzącej

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie / archiwizacja dokumentów

  • wysyłanie korespondencji na poczcie / współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług

  • zamawianie materiałów biurowych, spożywczych i reklamowych

  • przygotowanie korespondencji, pism firmowych i zestawień na potrzeby zarządu / dyrekcji

  • umawianie i organizowanie spotkań firmowych (z klientami / pracownikami itp.)

  • opieka nad gośćmi, organizacja pobytu gości w firmie

  • prowadzenie i/lub nadzór nad prowadzeniem ewidencji przebiegu samochodów firmowych

  • organizowanie okresowej konserwacji sprzętów biurowych, nadzór nad firmą sprzątającą

  • budowanie dobrego wizerunku firmy / dbanie o estetyczny wygląd biura

  • wspieranie innych osób z działu administracji / zastępstwa urlopowe

  • inne zadania według bieżącego zapotrzebowania

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (mile widziana znajomość języka angielskiego)

  • wykształcenie wyższe, minimum licencjackie

  • umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych

  • umiejętność pracy pod presją czasu / doskonałe zdolności organizacyjne

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • dokładność i zaangażowanie w realizację zadań, otwartość, pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • pakiet socjalny: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i indywidualne, karta lunchowa

  • kurs języka niemieckiego

  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o przysłanie CVna adres e-mailowy: rekrutacja@edag.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.