Antal
Tooling Engineer
Miejsce pracy: Strzelin
Region: dolnośląskie
Praca: etat

Tooling Engineer - automotive

Główne obowiązki:

·         Nadzór techniczny i koordynacja nad modyfikacjami i/lub nowymi formami wtryskowymi,

·         Przygotowywanie ofert dla klienta, zatwierdzanie i negocjowanie ofert z dostawcami

·         Nadzór nad dostawcami narzędzi, walidacja/odbiór nowych, naprawionych lub zmodyfikowanych narzędzi

·         Nadzorowanie dokumentacji technicznej form, szczególnie w fazie projektowej

·         Współpraca z dostawcami, zespołami projektowymi oraz z klientem, udział w testach zagranicą

·         Dbanie o jakość narzędzi, rozwiązywanie problemów produkcyjnych z narzędziami

·         Bieżąca kontrola usterek, naprawa, zarządzanie naprawami – prowadzenie systemu danych  narzędziowych dla napraw awaryjnych i standardowych

·         Łącznik z zespołem projektowym korporacyjnym

Wymagania:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w projektowaniu form wtryskowych

·         Znajomość procesu wtrysku oraz materiałów plastikowych

·         Znajomość programu SolidWorks, Catia lub podobne

·         Znajomość języka angielskiego

·         Znajomość obróbki metali – frezarki CNC, drążenie, spawanie, itp

Oferujemy:

·         umowę o pracę

·         bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dopłata do dojazdów i posiłków, ubezpieczenie grupowe, Multisport, ZFSS, imprezy integracyjne)

·         atrakcyjne szkolenia

·         pełną wyzwań, ciekawą pracę w międzynarodowej firmie

·         środowisko pracy oparte na nowoczesnych technologiach produkcji