Hosten Polska
Konstruktor
Miejsce pracy: Radom
Region: mazowieckie

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Konstruktor

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Nr Ref.: Nr ref: KONST/01/2019

Opis stanowiska

• projektowanie wyrobów, urządzeń i oprzyrządowania technologicznego
• opracowanie dokumentacji projektowej 3D CAD oraz dokumentacji wykonawczej
• udział w realizacji projektów i nadzór nad wykonaniem prototypów i oprzyrządowania
• testowanie projektowanych rozwiązań i wyrobów, korygowanie, analizy kosztów
• opracowanie instrukcji i katalogów

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika, budowa maszyn albo kilkuletnie
doświadczenie w projektowaniu wyrobów i oprzyrządowania technologicznego
• predyspozycje i zainteresowania w zakresie projektowania z wykorzystaniem programów CAD
• znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych i aluminium
• znajomość oprogramowania wspomagania projektowania 3D CAD, np. SolidWorks
• umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i w zespole projektowym
• wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz narzędzi projektowania
• możliwość realizacji ambitnych projektów
• możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych
• wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności i efektów pracy

Oferty prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@hosten.pl lub złożyć w siedzibie firmy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Abyśmy mogli rozpatrzeć Państwa CV w procesie rekrutacji prosimy o uzupełnienie CV i swoich dokumentów aplikacyjnych poniższą klauzulą. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hosten Polska Sp. z.o.o. SK ul. Biznesowa 31, 26-600 Radom, moich danych osobowych zawartych w przekazywanym przeze mnie CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu uwzględnienia mojej kandydatury w procesie rekrutacji na podane stanowisko. Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia" • UWAGA!!! Jeśli chcą Państwo wziąć udział w naszych przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie jeszcze klauzuli: • "Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazywanym przeze mnie CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu uwzględnienia mojej kandydatury w przyszłych procesach rekrutacji prowadzanych przez tę spółkę.