FAIR RECRUITMENT
Kierownik Działu Konstrukcyjnego
Miejsce pracy: Grudziądz
Region: kujawsko-pomorskie
FAIR RECRUITMENT jest agencja pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 18870.
Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa branży budowy maszyn i narzędzi z długoletnim doświadczeniem w zakresie konstruowania i produkcji maszyn specjalnych i urządzeń, budowy narzędzi, budowy prototypów, wyposażenia, przyrządów kontrolnych i montażowych, znanego jako solidny dostawca prostych jak też wysoce złożonych podzespołów do maszyn w wielkości partii od 1 sztuki w wykonaniu z zastosowaniem maszyn CNC i konwencjonalnych.
poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Działu Konstrukcyjnego
Zakres obowiązków
Kierowanie projektami dotyczącymi konstruowania maszyn napełniających i zgrzewających, jak też ich podzespołów (komunikacja, kalkulacja, planowanie oraz techniczny nadzór konstrukcji, montażu i uruchomienia).
Kierowanie pracownikami działu technicznego
Kierowanie rozwojem i tworzenie działu technicznego z uwzględnieniem zaleceń zarządu przedsiębiorstwa.
Sporządzanie i zmienianie części i podzespołów w programach CAD i PDM.
Integrowanie przynależnych do tego części handlowych, jak też ich techniczne karty danych w podzespoły w programach CAD i PDM.
Sporządzanie i zmienianie rysunków szczegółowych i montażowych w szczególności do produkcji i montażu.
Przygotowywanie części produkcyjnych w ten sposób, aby mogły one być w łatwy sposób przejmowane do CAM.
Zestawianie całych maszyn w programach CAD i PDM, włącznie z częściami handlowymi (zawory, łożyska, silniki itp.) i zakupionych podzespołów.
Obliczanie części i podzespołów w odniesieniu do ich wytrzymałości i sztywności zarówno za pomocą prostych wzorów obliczeniowych jak też narzędzi FEA.
Wymagania
Dobra mechaniczna wiedza oraz umiejętność prawidłowego ustalania wymiarów prostych mechanicznych części produkcyjnych i handlowych jak też, tam gdzie to konieczne, definiowania ich jakości powierzchniowej.
Podstawowa wiedza dotycząca komponentów elektrycznych i pneumatycznych jak też ich działania.
Praca przynajmniej 3 lata z następującymi lub podobnymi narzędziami i umiejętność posługiwania się nimi: CAD: SolidEdge, PDM: ProFile, dokumenty: MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
Wiedza o oprogramowaniu, programowaniu PLC i komponentów elektrycznych.
Gotowość do nauki nowych narzędzi programowych.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Wykształcenie wyższe  -  budowa maszyn lub podobne
Przynajmniej 1 roczne doświadczenie w kierowaniu projektami maszynowymi i podobnym stopniu złożoności.
Przynajmniej 3 letnie doświadczenie kierownicze w podobnym obszarze zadaniowym.
Oferujemy
Interesującą pracę w miłej atmosferze w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu.
Możliwość realizacji własnych pomysłów.
Realny wpływ i odpowiedzialność za podejmowane decyzje.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Umowę o pracę.
Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania swojej aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego: https://bit.ly/2rbsMSe