AM UNI-MEBEL sp. z o.o. sp.k.
Projektant CAD
Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie

UNI-MEBEL od 12 lat z powodzeniem realizuje projekty w obszarze stoczniowym i budowlanym, gdzie świadczy kompleksowe usługi i rozwiązania dla wyposażania wnętrz okrętowych i hoteli. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce i na rynkach europejskich poszykujemy osoby na stanowisko:

praca w środowisku CAD, w programie IMOS

Opis stanowiska:

  • wprowadzanie zmian w rysunkach technicznych
    oraz współpraca z zespołem projektowym,
  • tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej,
  • tworzenie wizualizacji oraz prospektów projektowych,
  • uczestnictwo w zadaniach projektowych,
  • inwentaryzacje.

Wymagania:

  • wykszatałcenie wyższe lub średnie techniczne,
  • mile widziana znajomość języków obcych,
  • minimum rok doświadczenia w projektowaniu przy użyciu AutoCAD 3D, 2D,
  • mile widziana znajomość programu IMOS,
  • doświadczenie w branży meblowej,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznych
    w środowisku CAD,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych,
  • komunikatywność i umiejętnośc pracy w zespole,
  • mile widziana obsługa programów graficznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,
  • atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • doskonałą atmosferę,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. karta Fit Sport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij do nas swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@uni-mebel.pl

Możesz przesłać nam również swoje portfolio, które będzie dodatkowym atutem.

W CV (ewentualnie portfolio) prosimy o zamieszczenie poniższej informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla aktualnego procesu rekrutacji przez AM UNI-MEBEL sp. z o.o. sp.k., ul. Druckiego-Lubeckiego 1A, 71-656 Szczecin. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przyszłych procesów rekrutacji przez AM UNI-MEBEL sp. z o.o. sp.k., ul. Druckiego-Lubeckiego 1A, 71-656 Szczecin. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Państwa danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem: www.uni-mebel.pl