IPF Global
Operator CNC - do przyuczenia
Miejsce pracy: Lubbenau
Region: Niemcy

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR CNC (do przyuczenia)

Miejsce pracy: Niemcy, ok. Lübbenau/Spreewald

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:

Obsługa maszyn CNC (frezarki/tokarki), np. tokarka DOOSAN PUMA VT 900 ze sterownikiem FANUC 32 I MODEL B.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 6 miesięcy),

- podstawowa znajomość obsługi maszyn CNC,

- mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. komunikatywnym.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat,

- opłacenie ok. 80% kosztów zakwaterowania,

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

- ubezpieczenie dla pracownika i rodziny,

- zdalne i bezpłatne załatwienie formalności,

- 100 EURO premii za polecenie pracownika,

- zwrot kosztów zakupu odzieży roboczej,

- wsparcie polskiego koordynatora.

Osoby zainteresowane szczegółami oferty proszę o przesłanie CV na mail agnieszka.wojtacka@ipf.jobs

Kontakt telefoniczny w celu uzyskania szczegółowych informacji pod nr.: 507 805 434.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia, Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem: