SMP-CONSULTING
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: zdalna
Region: dolnośląskie
Firma SMP-CONSULTING z siedzibą w Oławie poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik biurowy
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie odpowiednich dokumentów, prezentacji, broszur i  innych materiałów niezbędnych przed spotkaniami z Kontrahentami lub w velach marketingowych
- monitorowanie stron www w celu wyszukiwania nowych klientów
- nawiązywanie kontaktów drogą telefoniczną oraz mailową
- przygotowywanie odpowiednich dokumentów dla nowych pracowników
Wymagania:

- wykształcenie min. średnie
- dobra znajomość języka angielskiego
- znajomość pakietu MS Office ( w szczególności PowerPoint )
- podstawowa znajomość programu do obróbki grafichnej ( np. Corel )
Oferujemy :
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość pracy zdalnej,
- możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy pod kandydata
Zainteresowane osoby proszę o kontakt :
smp.consulting.ps@gmail.com
tel. 600954517