B&P Engineering sp. z o.o. spółka komandytowa
Konstruktorzy
Miejsce pracy: Przeworsk
Region: podkarpackie
Firma B&P Engineering to jedno z nielicznych przedsiębiorstw na świecie, które produkuje kompleksowe linie technologiczne dla przemysłu spożywczego.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatow na stanowisko KONSTRUKTOR
Zakres obowiązków:
- projektowanie maszyn, urządzeń i kompletnych linii produkcyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klienta
- przeprowadzenie analiz wymagań i założeń projektowych
- wykonywanie dokumentacji technicznej urządzeń, tworzenie rysunków detalicznych, instrukcji DTR
- inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne, kierunek mechaniczny
- doświaczenie w projektowaniu maszyn
- dobra znajomość programu INVENTOR
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- znajomość pakietu MS Office
- umiejętność pracy w zespole projektowym i pod presją czasu
- mile widziany język angielski lub niemiecki oraz doświadczenie na podobnym stanowisko w branży spożywczej
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres hr@engineering-bp.com
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.
Administratorem danych jest B&P Engineering sp. z o.o. spółka komandytowa ul.Lubomirskich !e, 37-200 Przeworsk