Cadway Automotive
CAD Engineer - EDS (Electrical Distribution System)
Miejsce pracy: Jasionka
Region: podkarpackie

Kluczowe kompetencje Cadway Automotive koncentrują się na rozwoju konstrukcji nadwozia pojazdu wraz z wykończeniem zewnętrznym i wewnętrznym. Projekty prowadzone są dla głównym OEM i ich dostawców z branży motoryzacyjnej.

W związku z realizacją kolejnych projektów dla branży motoryzacyjnej  i intensywnym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • projektowanie i modelowanie wiązek elektrycznych w programie Siemens NX
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych
  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej
  • kontakt z klientem w celu uzgodnienia wymagań i postępu w projekcie
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań
  • praca pod kierunkiem doświadczonych inżynierów.

Wymagania:

  • znajomość Siemens NX 10.0 do 12.0 moduł Routing Electrical (RE) lub Catia V5/V6 moduł Wire Harness Design
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z projektowaniem wiązek elektrycznych w branży motoryzacyjnej lub lotniczej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz uzgodnionych terminów
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, w tym umiejętność ustalania priorytetów
  • umiejętność pracy w zespole, bardzo dobre umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole, międzynarodowym środowisku, realne szanse rozwoju i podnoszenia umiejętności technicznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kontakt z nowymi technologiami i możliwość uczestniczenia w prestiżowych projektach dla kluczowych producentów samochodów.

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko CAD Engineer przez CADWAY-AUTOMOTIVE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jasionce, Jasionka 954 E, 36 – 002 Jasionka, KRS: 0000638591 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez CADWAY AUTOMOTIVE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jasionce, Jasionka 954 E, 36 – 002 Jasionka, KRS: 0000638591 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000).

Administratorem danych jest Cadway Automotive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jasionce, Jasionka 954E, 36-002 Jasionka, KRS: 0000638591