Pran Sp. z o.o.
Operator piły taśmowej
Miejsce pracy: Woerden
Region: Holandia
Praca: etat
PRAN nr cert.1223.
Dla naszego hlenderskiego klienta, szukamy osób na stanowisko:
Operator piły taśmowej - 425 euro netto/38h - darmowe zakwaterowanie
Miejsce pracy: Woerden, Holandia
Obowiązki:
- obsługa piły taśmowej do metalu
Oferujemy:
- wynagrodzenie 425 euro netto/38 h (w tym zmiana 12,5%)
- wypłaty cotygodniowe
- darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie
1-sza zmiana 06.30 - 15.00
2-sza zmiana 13.00 - 21.30
Wymagania:
- doświadczenie jako operator piły do metalu
- doświadczenie w pracy z metalem
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- mile widziany własny samochód
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
CV prosimy przesyłać na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem "Operator piły".