Pran Sp. z o.o.
Operator frezarek CNC - Mazak
Miejsce pracy: Montfoort
Region: Holandia
Praca: etat
PRAN nr cert.1223

Dla naszego holenderskiego klienta, szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Montfoort, Holandia

Obowiązki:
- obsługa i ustawianie frezarek CNC Mazak, na sterowaniu Mazatrol

Oferujemy:
- Stawka - 480 euro netto/ 40 h.
- Dodatki za nadgodziny.
- Darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie.
- Dużo godzin pracy.

Wymagania:
- Doświadczenie jako operator frezer CNC na maszynach Mazak.
- Umiejętność ustawiania maszyny.
- Dobry angielski.
- Mile widziane prawo jazdy i własny samochód.

CV prosimy przesyłać na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem Frezer CNC - Mazak