B&P Engineering sp. z o.o. spółka komandytowa
Kierownik produkcji
Miejsce pracy: Przeworsk
Region: podkarpackie
Praca: etat

Firma B&P Engineering Sp. z o.o. spółka komandytowa

w Przeworsku to jedno z nielicznych na świecie przedsiębiorstw, które produkuje kompletne linie technologiczne do produkcji soków i koncentratów.

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za sferę produkcji, wyniki, terminowość realizacji zamówień
  • Efektywne zarządzanie wydziałem produkcyjnym oraz podległym personelem
  • Nadzór i realizacja harmonogramu produkcji
  • Skuteczne zarządzanie zleceniami produkcyjnymi
  • Realizacja strategii ciągłego doskonalenia jakości produkcji oraz optymalizacji kosztów
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych
  • Współpraca z kierownictwem w zakresie dbałości o rozwój Spółki w sferze produkcji
  • Podnoszenie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa
  • Uczestnictwo w pracach rozwojowych Spółki

Wymagania:

  • Doskonała organizacja pracy
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu produkcją
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego (dodatkowy atut)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dynamizm w działaniu i zorientowanie na sukces
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dogodny dojazd autostradą

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego na  e-mail: hr@engineering-bp.com

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych D. U. nr 133 pozycja 883).