Cadway Automotive Sp. z o.o.
Inżynier Procesu - Programista CNC
Miejsce pracy: okolice Przeworska
Region: podkarpackie
Praca: zlecenie
Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej należącej do międzynarodowej grupy - poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Łańcuta (woj. podkarpackie)

Zadania:
- Koordynowanie i wdrażanie projektów dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego
- Optymalizacja procesów
- Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie (frezarki, tokarki)
- Wprowadzanie kart instrukcyjnych do operacji wykonywanych na maszynach CNC
- Tworzenie i udoskonalanie części i elementów oprzyrządowania niezbędnych w procesie produkcji
- Nadzorowanie i wdrażanie nowych linii technologicznych lub modyfikacja już istniejących
- Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie techniczne – mile widziane wyższe techniczne
- Znajomość technologii obróbki skrawaniem
- Doświadczenie w zakresie programowania maszyn sterowanych numerycznie CNC
- Znajomość układów sterowania Heidenhain, Sinumeric , Fanuc, Mitsubishi
- Znajomość programów AutoCAD i ProEngineer
- Doświadczenie w tworzeniu i ulepszaniu elementów niezbędnych do produkcji
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – będzie dodatkowym atutem
- Umiejętność planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów i efektywności
- Orientację na zadania oraz ciągłą optymalizację i usprawnianie procesów produkcji
- Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
- Umiejętność rozwiązywania problemów

CV prosimy przesłać na podany adres e-mail: recruitment@cadway-automotive.com

Uprzejmie informujemy, iż Cadway Automotive skontaktuje się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Cadway Automotive Sp. z o.o. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.”