Nuba Luft System sp.z o.o.
INŻYNIER-KONSTRUKTOR BUDOWY MASZYN (OZE),GDAŃSK
Miejsce pracy: Gdańsk Jasień
Region: pomorskie

      Zakres obowiązków:

§  samodzielne konstruowanie urządzeń zgodnie z wymogami projektowymi

§  tworzenie projektów urządzeń i elementów mechanicznych

§  opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i kosztorysowej

§  ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych

§  poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień, modernizacji

§  weryfikacja ewentualnych niezgodności konstrukcji z normami

Wymagania:

§  wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe

§  doświadczenie na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem

§  bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

§  znajomość systemów AutoCAD i Inventor

§  zdolność do samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów technicznych

      Oferujemy:

       §  umowę o pracę

             Opis dodatkowy:

Nuba Luft System Sp. z o.o. istnieje od 2008r, specjalizujemy się w wykonawstwie, montażu maszyn i urządzeń oraz pełnych linii technologicznych wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu. Wykonujemy maszyny przeznaczone do wspomagania produkcji. Współpracujemy z liderami w produkcji maszyn i urządzeń z dziedziny biomasy.

CV ze zdjęciem i list motywacyjny zawierający klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

proszę kierować na adres:biuro@nuba.pl