Pran Sp. z o.o.
Operator frezarek CNC - Belgia - bez programowania
Miejsce pracy: Roeselare
Region: Belgia
Praca: etat
PRAN nr cert. 1223.
Dla naszego belgijskiego klienta szukamy osób na stanowisko:
Obowiązki:
- obsługa frezarek CNC ze sterowaniem Sinumerik
- wprowadzanie korekt w programie
- produkcja skrzyń biegów do maszyn budowlanych
- kontrola jakości wykonanego detalu
Oferujemy:
- wynagrodzenie 13,50 euro brutto/h + 11 % dodatku zmianowego co daje 14,985 euro brutto/h
- zmiana nocna +30% = 17,55 euro  brutto/h
- dodatki żywieniowe 6,19 euro dziennie
- pracę w trzech zmianach
- płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
- pracę na długi okres czasu (po 12 miesiącach stały kontrakt)
- opiekę koordynatorów
- ulgi podatkowe dla rodzin
Wymagania:
- min. 3 lata doświadczenia jako Frezer CNC
- wykształcenie techniczne
- znajomość sterowania Sinumerik
- własny samochód
- chęć pozostania w Belgii na dłuższy okres czasu
Osoby zainteresowane stabilną ofertą na długą zachęcamy do przesłania CV na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem Operator CNC Belgia