e-engineer
Kontruktor CAD (KCAD)
Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

W związku z dynamicznym rozwojem, Firma e-engineer zatrudni do Biura w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, osobę na stanowisko:

Konstruktor CAD

(KCAD)

Jeżeli posiadasz kompetencje w obszarze projektowania CAD w środowisku Solid Edge, jesteś kreatywna/y i samodzielna/y, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wymagania:

-wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn),

-przynajmniej 2 letnie doświadczenie związane z projektowaniem CAD

-znajomość środowiska Solid Edge,

-umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,

-intuicja inżynierska i kreatywność,

-znajomość języka angielskiego, szczególnie w obszarze technicznym,

Oferujemy:

-stałe zatrudnienie (po okresie próbnym),

-dostęp do nowoczesnych technik inżynierskich oraz szkoleń pozwalających na ciągłe doskonalenie wiedzy konstrukcyjno-technologicznej

-uczestniczenie w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań dla wielu branż,

-pracę w międzynarodowym środowisku,

-motywujący system wynagrodzenia,

-samodzielność i przyjazną atmosferę w pracy.

Zakres obowiązków:

-samodzielna praca konstruktora CAD w środowisku Solid Edge,

-wykonywanie dokumentacji 3D oraz rysunków 2D, zgodnie z wytycznymi projektu,

-samodzielne sporządzanie/sprawdzanie dokumentacji technicznej,

-terminowe wykonywanie obowiązków, na poziomie jakościowym zgodnym z oczekiwaniami,

-organizacja pracy własnej oraz odpowiedzialność za pracę zespołu,

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesłania CV na adres:

info@e-engineer.eu

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Prosimy o zaznaczenie symbolu oferty (KCAD).

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015., poz.2135, 2281 ze zm.)"