Nifco Poland Sp. z o.o.
Młodszy Projektant
Miejsce pracy: Świdnica
Region: dolnośląskie

JAPOŃSKA FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ PRODUKCJĄ ELEMENTÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH

DLA BRANŻY AUTOMOTIVE, W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM

poszukuje do fabryki w Świdnicy kandydatów do pracy na stanowisko:

Obowiązki:

  • konstruowanie detali z tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego.

  • kontakt i bieżąca współpraca z Klientami.

  • raportowanie dotyczące przebiegu zadań projektowych, realizacji harmonogramu i budżetu projektu.

    Wymagania:

  • znajomość programu CATIA V5

  • wykształcenie wyższe techniczne – mechaniczne.

  • umiejętność słuchania, analizowania potrzeb klientów.

  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie, samodyscyplina.

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.

  • gotowość do odbywania podróży służbowych.

  • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • premię frekwencyjną,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • program Multisport.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim,
    z zaznaczeniem nazwy stanowiska, pocztą elektroniczną na adres:
    rekrutacja@pl.nifco.com

    (w temacie e-maila proszę zawrzeć nazwę stanowiska)

    lub listownie:

    NIFCO Poland Sp. z o.o.

    Ul. Przemysłowa 41-43

    58-100 Świdnica

    Z dopiskiem „Designer”.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.