IPF
Frezer CNC - programista
Miejsce pracy: ok. Creteil
Region: Francja
IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych, poszukuje pracowników na stanowisko : frezer CNC - programista

Zakres obowiązków:
-obsługa maszyn 5-osiowych,
-praca na sterowaniu FANUC
-praca na Maszynach MORI SEIKI
-produkcja części i podzespołów do branży lotniczej
-materiał : Stopy lekkich metali

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
- zdalne załatwienie formalności
- zapewniamy bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
- możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
-gotowość do wyjazdu od zara