EC TEST Systems Sp. z o.o.l
Specjalista ds. sprzedaży - oprogramowanie CAE
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Praca: etat

Specjalista ds. sprzedaży

Siedziba firmy: Kraków

Nr ref.: SS-OPR/10/2017

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań pomiarowych, diagnostycznych oraz symulacyjnych z zakresu  drgań i akustyki. Reprezentujemy w Polsce liderów tej branży, z których rozwiązań technologicznych korzysta m.in. przemysł motoryzacyjny, lotniczy i zbrojeniowy. Zajmujemy się  aktywną termowizją, w tym oprogramowaniem i kamerami termowizyjnymi. Uzupełnieniem naszej oferty jest sprzedaż skanerów i pomiary w technologii 3D.

Główne zadania:

·         sprzedaż oprogramowania CAE

·         aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

·         rozwój stosunków handlowych z nowymi i dotychczasowymi Klientami

·         analiza potrzeb Klientów oraz dostosowywanie produktów i usług do stawianych wymagań

·         utrzymywanie mailowego i telefonicznego kontaktu z Klientami

·         przygotowywanie ofert i rozwiązań techniczno-cenowych

·         gotowość do służbowych wyjazdów – obszar Polska

·         prezentacja produktów firmy

Wymagania wobec kandydata:

·         znajomość podstaw technologii CAE

·         ukończone wyższe studia techniczne

·         zainteresowanie nowymi technologiami

·         doświadczenie w sprzedaży

·         umiejętność analizy potrzeb klientów

·         komunikatywność

·         łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych

·         motywacja w osiąganiu wyznaczonych celów

·         bardzo dobra organizacja pracy własnej

·         umiejętność analitycznego myślenia

·         znajomość j. angielskiego

·         czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·         pracę w młodym i dynamicznym zespole

·         miłą atmosferę pracy

·         świadczenia pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EC TEST Systems Sp. z. o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Administratorem danych osobowych jest EC TEST Systems sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-476), ul. Lublańska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.