Cadway Automotive Sp. z o.o.
CAD Engineer
Miejsce pracy: Jasionka
Region: podkarpackie

CADWAY Automotive specjalizuje się w projektowaniu kluczowych elementów nadwozia oraz tworzeniu innowacyjnych elementów dla luksusowych marek samochodów. W oparciu o doświadczenie naszych inżynierów dostarczamy rozwiązania dla naszych Klientów.

Główne obowiązki:

- Projektowanie i modelowanie nowych komponentów prototypowych (interior trim, exterior trim, body structure parts, body panels, body closures),
- Tworzenie szczegółowych rysunków,
- Praca pod kierunkiem doświadczonych inżynierów.

Wymagania:

- Znajomość Siemens NX (8.5 do 11.0) - wymóg konieczny
- Minimum 2-3 doświadczenie na stanowisku związanym z projektowaniem w NX elementów plastikowych/metalowych/stalowych w branży motoryzacyjnej, lotniczej lub kolejowej,
- Umiejętność pracy pod presją czasu oraz uzgodnionych terminów,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowym środowisku, realne szanse rozwoju i poszerzenia umiejętności technicznych,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Kontakt z nowych technologiami i możliwość uczestniczenia w prestiżowych projektach dla kluczowych producentów samochodów.

Aplikacje zawierające CV w języku polskim i angielskim prosimy przesłać na podany poniżej adres e-mail wpisując numer referencyjny stanowiska: popiela@cadway-automotive.com

Uprzejmie informujemy, iż CADWAY Automotive skontaktuje się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).