Praca.pl
Inżynier Projektu / Technolog
Miejsce pracy: Inowrocław
Region: kujawsko-pomorskie
Praca: etat

Alstal Konstrukcje Sp. z o. o. Sp. k
ul Kwiatowa 23
88-110 Jacewo

ALSTAL Konstrukcje jest prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją i montażem konstrukcji stalowych o złożonej technologii i wysokich wymaganiach jakościowych. Świadczymy profesjonalną realizację inwestycji z zakresu budowy hal o różnym przeznaczeniu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • przegląd dokumentacji pod względem możliwości wykonania konstrukcji (technologie , gabaryty)
  • tworzenie zestawień materiałowych pod zamówienie ( rozkroje blach/profili)
  • sporządzanie planów kolejności produkcji i dostaw
  • sporządzanie bilansów wytworzonej konstrukcji oraz porównanie z założeniami harmonogramów
  • obróbka dokumentacji w celu optymalizacji wytwarzania konstrukcji
  • tworzenie programów dla maszyn CNC
  • kontakt z klientem w celu ustaleń technologicznych oraz terminowych
  • opieka nad procesami produkcyjnymi w całym etapie wytwarzania konstrukcji
  • współpraca z działem ofertowania oraz zakładową kontrolą produkcji

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani absolwenci kierunków technicznych: mechanika i budowa maszyn, budownictwo itp.)
  • doświadczenie na adekwatnym stanowisku
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość oprogramowania AutoCAD oraz
    pakietu MS Office
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej
    pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne
    warunki wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • kontakt z nowoczesnymi
    technologiami
  • świadczenie pozapłacowe
    (m.in. karta Multisport)

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Inżynier Projektu / Technolog - Praca.pl