Praca.pl
konstruktor - technolog - projektant
Miejsce pracy: Oslo/Sandvika
Region: Norwegia
Praca: etat

Bygg og Design AS /Dekoinvent
Produkujemy meble i stolarkę budowlaną, specjalne wykończenia w bardzo wysokiej jakości, dla wymagających klientów.

Opis stanowiska:

  • projektowanie - rysowanie produktów - mebli, w programach Auto Cad, Woodwork-Inventor, Corpus, Sketchup, Cad Decor
  • wynajdowanie niekonwencjonalnych rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych
  • omawianie projektu z klientem - architektem
  • wizualizacje produktów
  • kontrola pomiarów do produkcji u klienta
  • przygotowywanie konstrukcyjne projektów wykonawczych na produkcje w programie: Corpus, Woodwork-Inventor, Cad T+, IMOS, IRON CAD, CAD Decor
  • przygotowanie listy i nadzór zamówień materiałów
  • przygotowanie plików CAM do maszyny CNC
  • uczestniczenie i nadzorowanie w produkcji oraz montażu mebli
  • aktualizacja i opieka nad strona internetowa
  • nadzór nad systemami komputerowymi i ich unowocześnianie

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość systemów komputerowych
  • bardzo dobra znajomość środowiska AUTO CAD 2-3D i innych produktów Autodesk.
  • łatwe przyswajanie wiedzy
  • dobra wyobraźnia przestrzenna
  • umiejętność konstruowania - planowania
  • umiejętność rysowania - szkicowania odręcznego
  • komunikatywność i łatwe nawiązywanie kontaktów
  • punktualność, precyzyjność, dyskrecja
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym min.
  • prawo jazdy kat B
Mile widziane:
  • znajomość systemu iOS i swobodna praca na Mac
  • zainteresowania dekoracją i architektura
  • znajomość i umiejętność obsługi CNC
  • umiejętność programowania, tworzenia stron www i sieci lokalnych
  • zainteresowanie nanotechnika, robotyka, automatyka
  • zainteresowanie fotografia
  • doświadczenie praktyczne

Oferujemy:

  • atrakcyjna – zróżnicowana prace z unikalnymi projektami
  • możliwość rozwoju, min. wyjazdy na międzynarodowe targi, kursy i szkolenia
  • stałą umowę o prace na norweskich warunkach
  • dobre wynagrodzenie
  • zapewniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
konstruktor - technolog - projektant - Praca.pl