PassionHR
Konstruktor CAD
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

PassionHR - agencja doradztwa personalnego, w imieniu swojego klienta, firmy FEV - znanej na świecie grupy firm badawczo-rozwojowych dostarczających rozwiązania dla branży motoryzacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko Konstruktora CAD.

Zakres obowiązków:

- projektowanie komponentów, systemów, silników,

- projektowanie układów przeniesienia mocy,

- zarządzanie jakością projektu,

- projektowanie oprzyrządowania do przeprowadzania testów,

- bliska współpraca z klientem

Oczekiwania:

- min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu komponentów mechanicznych,

- samodzielność i doświadczenie w przygotowywaniu projektów (3D) i pełnej dokumentacji technicznej (2D),

- praktyczna znajomość jednego z systemów CAD: Catia V5/V6, ProEngineer, NX-Siemens, SolidWorks,

- znajomość języka angielskiego, w tym angielskiego technicznego na poziomie C1,

- gotowość do podróży służbowych,

- mile widziana wiedza techniczna dotycząca silników spalinowych
i układów przeniesienia mocy

Oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie,

- dostęp do wiedzy, narzędzi i nowoczesnej technologii w świecie motoryzacji,

- interesujące i różnorodne zadania z projektowaniem i rozwojem produktów pracując w środowisku międzynarodowym,

- biuro wraz z warsztatem zlokalizowane w pobliżu portu lotnicznego Kraków-Balice,

- dodatkowe benefity (np. karta Multisport, nauka języków obcych)