Praca.pl
Młodszy Konstruktor
Miejsce pracy: Pniewy
Region: wielkopolskie
Praca: etat

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

Zadania:

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej 2D/3D wyrobów armatury przemysłowej
  • Nadzór na bieżącą dokumentacją i wprowadzanie korekt
  • Obliczenia wytrzymałościowe z wykorzystaniem metody elementów skończonych (MES)
  • Tworzenie BOMów
  • Prowadzenie analiz wyników testów, tworzenie raportów, prezentacja wniosków końcowych
  • Współpraca z działem produkcyjnym, montażowym i kontroli jakości
  • Współpraca z działem R&D w Danii

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika
  • Swobodne posługiwanie się oprogramowaniem CAD 3D, np. Inventor, Autocad, mile widziane SolidWorks
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej, znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość podstaw metodyki z zakresu analiz MES
  • Sumienność i umiejętności analityczne
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Obsługa MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do wyjazdów służbowych - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Rozwój zawodowy i udział w ciekawych projektach
  • Pełne wsparcie i miłą atmosferę na co dzień
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Oferujemy:

Zapraszamy kandydatów świeżo po studiach!
Wystarczy nam Twój talent i zapał do pracy!

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Młodszy Konstruktor - Praca.pl