Praca.pl
Inspektor nadzoru inwestorskiego (w branży kolejowej)
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za nadzorowanie przydzielonych zadań inwestycyjnych w celu ich zrealizowania zgodnie z wymogami Spółki.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego zgodnie z ustawą – Prawo budowlane,
  • analizowanie i opiniowanie dokumentacji projektowej, harmonogramów robót oraz problemów związanych z realizowanymi robotami,
  • bieżące nadzorowanie postępu robót w celu ich rozliczania i oceny zgodności z przyjętymi harmonogramami,
  • udział w komisjach związanych z realizacją zadania inwestycyjnego (np. przekazaniu terenu budowy, opracowaniu regulaminów, odbiorach robót, przeglądach gwarancyjnych i pogwarancyjnych),
  • monitorowanie i nadzorowanie robót pod względem przestrzegania obowiązujących przepisów,
  • udział w sporządzaniu dokumentów potwierdzających zakres i jakość wykonanych robót w tym: obmiarów, rachunków ilościowych, przejściowych świadectw płatności, protokołów odbiorów robót w celu wystawiania dokumentów rozliczeniowych,
  • udział w procesie tworzenia dokumentacji dla rozliczania środków trwałych w budowie.

Wymagania:

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 3 lata na stanowiskach związanych z budową, utrzymaniem lub diagnostyką infrastruktury,
  • uprawnienia budowlane w specjalności  inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych uprawniające do kierowania robotami budowlanymi w odniesieniu do obiektów budowlanych, takich jak: stacje, linie kolejowe, bocznice kolejowe i inne budowle, w rozumieniu przepisów w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budowle kolejowe i ich usytuowanie, z wyłączeniem obiektów budowlanych, o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 11 września 2014 r. w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz. U. poz. 1278) § 13 ust. 1 pkt 2, sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych przeznaczonych dla kolei, o których mowa w § 14 ust. 5, oraz urządzeń zabezpieczenia i sterowania ruchem kolejowym,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • znajomość MS Project,
  • znajomość AutoCAD,
  • umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • znajomość warunków kontraktowych FIDIC,
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Inspektor nadzoru inwestorskiego (w branży kolejowej) - Praca.pl