Baltix Sp. z o.o.
Programista/Operator maszyn CNC (Mazak) - Szwecja
Miejsce pracy: Tinsgryd
Region: Szwecja

Baltix Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia o nr 7592 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA/OPERATOR  maszyn CNC – Mazak VTC 200C i/lub Mazak VTC 300C

Miejsce pracy: Tingsryd (Szwecja)

Nr ref: P-O/J/2017

Wymagania:

- Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty/operatora  centrum obróbczego Mazak VTC 200C i/lub Mazak VTC 300C – sterowanie Mazatrol Fusion 640M

- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i interpretacji schematów

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub szwedzkiego

- Umiejętność obsługi wózków widłowych - IIWJO

- Duża samodzielność

Obowiązki:

- Obsługa maszyn Mazak VTC 200C i/lub Mazak VTC 300C

- Wprowadzanie korekt do programów/programowanie

- Kontrola jakości wykonanych elementów

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Przejazdy i zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- Odzież roboczą

- Pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV mailem na adres: rekrutacja@baltix.se  - w tytule prosimy umieścić "Programista/operator  maszyn CNC"

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

W CV prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę firmie Baltix Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji i innych przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Baltix Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 12/1. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974r. Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pan wyraźnej zgody.