Praca.pl
Specjalista ds. Projektowania – Mechanik
Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

W związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Projektowania - Mechanika. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie rozdzielnic NN.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie rozdzielnic NN;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej – konstrukcyjnej wydziałowej;
  • Współpraca z działami produkcji i sprzedaży w zakresie przygotowywanych projektów;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie terminowości oraz wysokiej jakość dokumentacji technicznej;
  • Przygotowywanie projektów rozdzielnic NN przy użyciu programów do projektowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektromechanik lub mechanik);
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu rozdzielnic będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość aparatury łączeniowej niskiego napięcia;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • Dobra znajomość AutoCad;
  • Znajomość SolidWorks będzie dodatkowym atutem;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i terminowość;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne
  • rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym
  • środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Specjalista ds. Projektowania – Mechanik - Praca.pl