Praca.pl
Asystent procesu projektowania – branża kolejowa
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce, czerpiącą z ponad 60-letniej polskiej tradycji budownictwa drogowo-mostowego, specjalizująca się jednocześnie w budownictwie kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma ma w swoim dorobku budowę setki kilometrów kluczowych dla państwa autostrad i dróg ekspresowych, kompleksów mieszkaniowych,  budynków użyteczności publicznej czy stacji elektroenergetycznych.

W związku z prowadzonymi obecnie kontraktami budowy i modernizacji infrastruktury kolejowej w Polsce do naszego działu Koordynacji Procesu Projektowania poszukujemy młodej osoby, która chce się rozwijać w branży inżynieryjnej.

Wymagania:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Weryfikacja dokumentacji, raportowanie
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • Wykształcenie wyższe inżynieryjne, budownictwo, specjalność drogi kolejowe
  • Znajomość zasad projektowania dróg kolejowych, technologii w branży kolejowej,
  • Znajomość, MS Office, AutoCad
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, szukamy osoby chcącej się uczyć i rozwijać, chętnie porozmawiamy z osobami, które w czasie studiów były aktywne zawodowo i szukały możliwości zdobycia praktyki.
OFERUJEMY
  • Możliwość rozwoju i wsparcie doświadczonych inżynierów i menedżerów projektów
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w Firmie gwarantującej wysokie standardy pracy
  • Szeroki pakiet dodatkowych świadczeń dla pracowników (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, kurs języka angielskiego)
  • Niezbędne narzędzia pracy

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Asystent procesu projektowania – branża kolejowa - Praca.pl